O Nas

GoWork.pl to firma szkoleniowo – edukacyjna, istniejąca na rynku od 2004 roku. Oferujemy ponad 250 różnych kierunków szkoleń, które organizujemy na terenie całej Polski. Jako firma szkoleniowa dbamy o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń zamkniętych. Nasze szkolenia są nieustannie poszerzane i dostosowywane do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom program szkolenia jest elastycznie dopasowywany do zapotrzebowania poszczególnych firm.

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi trenerami,  gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas szkoleń. Stawiamy nie tylko na teorię, ale przede wszystkim na praktyczne rozwiązywanie problemów, warsztaty, dyskusje grupowe oraz case study.

Inwestycja w kadry razem z GoWork.pl to klucz do sukcesu!

Aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom, organizujemy szkolenia wyjazdowe i integracyjne, które maja na celu budowę i wzmacnianie relacji wśród pracowników. Odbywają się one w atrakcyjnych ośrodkach szkoleniowych na terenie całej Polski. Jednym z naszych atutów są również konkurencyjne ceny przeprowadzonego szkolenia.

Zapewniamy  materiały dydaktyczne, profesjonalną obsługę. Organizujemy szkolenia zamknięte w Państwa firmie lub innym dogodnym miejscu. Oferujemy promocyjne ceny połączone z pakietem lojalnościowym, dzięki któremu każde kolejne szkolenie będzie dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjne!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleniową. Nasza marka gwarantuje profesjonalizm oraz rozwój Państwa firmy!

Nasze sale szkoleniowe: